Domů / Novinky / Tažná zařízení

Tažná zařízení

Každý motorista určitě ze zkušenosti ví, jak praktickou věcí je tažné zařízení na osobním automobilu. Zejména stavebníci rodinného domu, chalupáři a zahrádkáři jistě potvrdí, že s přívěsným vozíkem se jakýkoliv materiál převáží mnohem snadněji. Ovšem nemusíte přívěsný vozík vlastnit, jelikož dnes je spousta možností k jeho zapůjčení.

Převoz stavebního materiálu, palivového dřeva, kompostu či nejrůznějšího odpadu však není jediným důvodem k pořízení tažného zařízení. Můžete se tak zařadit i do rodiny nadšenců, kteří cestují po tuzemsku i do zahraničí s obytným přívěsem.

e__uchycen_pevn_na_2_rouby_400Pokud si nevíte rady, jaké tažné zařízení by bylo vhodné pro vaše vozidlo a zároveň vyhovovalo vašim potřebám, je nejlepším řešením navštívit některou pobočku prodejce Vamot v blízkosti vašeho bydliště, a poradit se se zkušenými pracovníky. Ti vám doporučí tažné zařízení pro konkrétní automobil včetně příslušné elektroinstalace a rovněž vám je namontují a zprovozní. Odpadne vám tak zbytečné porovnávání parametrů, nehledě na amatérské připevňování, které může být i příčinou nehody.

Nejdůležitější je vybrat tažné zařízení pro dané vozidlo nejvhodnější a zároveň takové, které má parametry potřebné pro připojení odpovídajícího přívěsného vozíku nebo obytného přívěsu. Důležité je tedy zatížení, které budete požadovat od připojených vozíků. Mezi tažnými zařízeními je řada rozdílů jak v uchycení, tak ve tvaru. Existují uchycení automat horizontální i vertikální, na dva nebo čtyři šrouby atd.

Na nejrozšířenější značku automobilů na našich silnicích, kterou je Škoda, existují tažná zařízení určená pro jednotlivé typy. Příkladem je tažné zařízení Škoda fabia kombi, tažné zařízení Škoda Fabia 4D, tažné zařízení Škoda Octavia HTB a další. Prodejce Vamot se však nezaměřuje pouze na Škodovky. Sortiment jejich tažných zařízení zahrnuje všechny značky vozidel. To znamená, že si můžete nechat namontovat tažné zařízení Ford, stejně tak tažné zařízení Audi, BMW, Renault, Opel, Citroen a další automobily. Prodejce Vamot montuje tažná zařízení nejen ve svém sídle v Opavě, ale v celé řadě svých montážních středisek po celém území ČR.

O

Shlédněte také

Úloha záclon a bytového textilu v interiéru není pouze estetická. Plní také praktické funkce

Při zařizování svého obydlí si každý dává důraz na to, co se mu líbí. Někdo …

Napsat komentář