Domů / Inzerce / Cena zlata je vysoko, prodávat se teď vyplatí

Cena zlata je vysoko, prodávat se teď vyplatí

Máte doma investiční zlato v podobě slitků či mincí? Pokud ano, právě teď je nejvýhodnější čas ho prodat. Ceny zlata jsou totiž vysoko. Nikdo přitom spolehlivě neví, jak dlouho tomu ještě bude, takže není na co čekat.

Není tomu dlouho, co bylo výhodné zlato nakupovat. Kdo tehdy nakoupil, určitě neprohloupil. Nyní, vlivem vysokých cen na burze a oslabení české koruny, se cena zlata vyhoupla vysoko, a dokonce i mnozí sběratelé začínají rozprodávat své sbírky.

Kde vám nabídnou výkup zlata?

Koupit investiční zlato je dnes velmi snadné. Dá se pořídit dokonce přes internet, podobně jako když objednáváte třeba nové boty. S prodejem je to ale o něco horší. Někteří prodejci totiž zlato od klientů zpětně nevykupují.

Nejdříve se tedy informujte tam, kde jste své zlato koupili. Pokud ho od vás nevykoupí, vydejte se do Obecního domu v Praze. Tam sídlí firma Zlaté mince Numismatika, která vykupuje zlaté mince i investiční slitky. Zlato vykoupí třeba od klientů bank, jež nenabízí výkup. Šanci u nich dostanou i klienti prodejců, kteří už ukončili svou obchodní činnost.

Co můžete prodat a co ne?

Firma Zlaté mince Numismatika vykupuje to, co prodává, dále pak značky Agosi, Degussa, Pert Mint, UBS, Umicore, Credit Suisse a mnoho dalších. Výkupní cena se mění každý den.

Nevykupují se náramky, prsteny ani žádné jiné zlaté šperky. Neprodáte ani surové zlato a zlaté mince s ryzostí nižší než 900 tisícin. Jestliže potřebujete prodat zlomkové zlato nebo šperky, zkuste to ve zlatnictví, bazaru nebo zastavárně.

Jestliže máte doma zlato do hodnoty 25 000 Kč, stačí přijít a vyřešit výkup zlata na místě. Peníze dostanete v hotovosti. U vyšších hodnot je nutné domluvit se na termínu předem.

Zlato je možné zaslat také jako cenné psaní na adresu firmy ve Vsetíně. V takovém případě ale zásilku nezapomeňte pojistit.

Výkupní ceny zlata se mění několikrát denně, proto je možné, že když se k prodeji rozhodnete, bude cena jiná než tehdy, kdy zlato skutečně prodáte. V současnou chvíli se však jeho hodnota drží vysoko.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O Angelo

Shlédněte také

Chystáte se strávit letní dovolenou v Česku? Pak si nezapomeňte koupit dálničku!

Dlouho očekávaná letní dovolená se kvapem blíží. Spousta z vás ji chce strávit v krásném …