Domů / Inzerce / Dovolená se psem – bez jakých nezbytností se neobejdete?

Dovolená se psem – bez jakých nezbytností se neobejdete?

Chystáte se na aktivní dovolenou společně s vaším čtyřnohým kamarádem? Abyste si oba skvěle užili celou cestu a veškeré aktivity, kterým se budete během volna věnovat, musíte nejprve vyřešit několik praktických záležitostí. Sehnat ubytování, kde domácí zvířata nejsou na obtíž, je pouze prvním krokem…

Cestujeme autem

Všichni se asi shodneme na tom, že v doprovodu psího parťáka se nejpohodlněji cestuje vlastním autem, v němž se zvíře nemusí tísnit mezi cizími lidmi. Koneckonců i vy jistě oceníte možnost mít k dispozici vlastní vůz, až si budete chtít udělat výlet po okolí. Pes v autě a cestování je téma o němž by se dalo mluvit dlouho. V prvé řadě je třeba zajistit psovi ten nejlepší možný komfort a zohlednit jeho bezpečí – při zatáčkách a prudkém brzdění by se mohl snadno zranit. Dnes se již vyrábí pestrá škála pelechů do kufru a ochranných boxů pro menší pejsky. Seženete dokonce i psí sedačku do auta podobající se té dětské, jež je určena k umístění na zadní sedadlo. Zajímavým řešením jsou potahy z odolného materiálu, které nejenže ochrání vaše sedačky před otisky zablácených tlapek a nánosem chlupů, ale současně plní i bezpečnostní funkci. Natahují se totiž mezi zadní a přední sedadla, takže v nich pes pohodlně leží a nemůže spadnout do mezery. Kromě toho nesmíte zapomínat, že pes potřebuje pravidelně pít a při delší cestě také jíst. Pořiďte mu cestovní láhev, skládací misky a postarejte se o jeho potřeby při každé zastávce.

Sportovní aktivity se psem

Patříte-li mezi aktivní jedince, budete určitě chtít chodit na dlouhé procházky, běhat, jezdit na kole a na kolečkových bruslích. Zdravý, mladý pes tyto činnosti rád absolvuje s vámi. Jak ale zajistit, aby se někde v lese nezaběhl, když vodítko je tak nepohodlné? To asi ještě neznáte revoluční handsfree vodítka Lishinu. Tato novinka na trhu vám umožní uvolnit si při sportování se psem ruce a bez obav si užívat společné chvíle. Nemusíte vůbec nic držet, praktické a elegantní vodítko Lishinu se upevní jednoduše na zápěstí, samo se dle potřeby odvíjí a navíjí a váš pes spokojeně běží vedle vás. Pokud se náhle rozeběhne neznámo kam, integrovaná bezpečnostní brzda ho okamžitě zastaví. Tato inteligentní vodítka pro psy se vyrábějí v 6 designových variacích, které můžete dále doplňovat o výměnné kryty, takže kromě své primární funkce tvoří také zajímavý doplněk ke sportovnímu outfitu. Vyrábí se ve třech variantách – Light Lock, Original a Bungee – pro malé, střední a velké psy. Chcete-li vědět vše o psech a být stále informování i podobných novinkách a vylepšovácích, sledujte portál Infopes.cz.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O Angelo

Shlédněte také

Chystáte se strávit letní dovolenou v Česku? Pak si nezapomeňte koupit dálničku!

Dlouho očekávaná letní dovolená se kvapem blíží. Spousta z vás ji chce strávit v krásném …