Domů / Ferrari / Ferrari 488 Spider vás chytne a nepustí

Ferrari 488 Spider vás chytne a nepustí

V případě, že jste vynechali odhalené Ferrari 488 GTB, můžete vše napravit nyní. Dnes vám představíme nový roadster Ferrari 488 Spider. Nový model má všechny skvělé vlastnosti, jako GTB, ale navíc máte možnost jízdy pod modrou oblohou.

S konkurencí v podobě McLaren 650S Spider nebo Lamborghini Huracan bude mít nový Spider velmi těžký boj. Nicméně s 3,9 litrovým motorem V-8 a zrychlením z nuly na sto za 3 sekundy, by to nemusel být předem prohraný boj.

Exteriér

Na první pohled zůstávají zachované klíčové prvky z 488 GTB. V zadní části však uvidíte prvky, které se značně liší. Jedná se především o svažující se zadní sklo, které je pryč a jediný velký kus plechu pokrývá přeplňovaný motor V-8. Dále si všimnete opěrných bloků u sedadel. Jinak exteriér vozu není moc pozměněn. Není to však škoda. Celkově vypadá 488 Spider skvěle a je důstojným nástupcem ikonického modelu 458 Spider.

2015_ferrari_488_gtb_skyblue_colors_wallpapers_hd

Interiér

Interiér je opět téměř totožný s kupé. To znamená, že je pro zákazníky připravený tří-ramenný volant se všemi standardními tlačítky Ferrari, dvojtónovou přístrojovou desku, sportovní sedadla a spousty luxusních materiálů a doplňků.

2016-ferrari-488-spider 1

Zatahovací střecha je dvojdílná a elektronicky se skládá na vrcholu. Zadní okno přináší zajímavou funkci. Lze jeho polohu upravit podle toho, jak moc chcete slyšet výkon motoru. To je velmi příjemný bonus k celkovému modelu Ferrari 488 Spider.

Hnací ústrojí

Pod kusem plechu se schovává 3,9 litrový motor V-8, který poskytuje 660 koňských sil a 560 liber-stop točivého momentu. Sprint z nuly na sto proběhne kolem tří sekund. Maximální rychlost je 325 km/h. Zajímavá čísla dělají z Ferrari 488 Spider ještě více přitažlivější vůz.

150723_ferrari488spider_3-4posttettochiuso

Závěr

Ferrari 488 GTB byl miláčkem na první pohled. Novou láskou je však 488 Spider. Nádherný model bez střechy má stejný výkon jako jeho bratr. To je další dobrý důvod proč jej milovat v celé kráse. Pokud hledáte vůz, na který se budou krásné ženy jen lepit , tento kousek vás nezklame.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O

Shlédněte také

Elektrické Ferrari jen tak nebude

Ferrari sice tvrdilo, že první elektrický supersport bude oděn do červeného laku, ovšem jak to …

Napsat komentář