Domů / Mercedes-Benz / Mercedes-Benz C-Class Edition 1

Mercedes-Benz C-Class Edition 1

Mercedes Edition 1 si našla cestu pro mnoho modelů a nyní si může připsat i verzi C-Class v tomto seznamu. Pro někoho možná bravurní změny a pro někoho možná obyčejné, spíše stálé úpravy vozu, které nepřinesli moc kreativity do nového modelu.

V první řadě je výběr barev pro tělo třídy C. Pro hlavní nástřik se neprojevila zrovna velká fantazie, neboť se vůz nabízí v několika neutrálních barvách s různou povrchovou úpravou. Mezi další charakteristické vlastnosti C-Class Edition 1 jsou odznaky na levém a pravém předním nárazníku a k tomu nová sada 19 palcových kol z lehké slitiny v lesklé úpravě.

mercedes-benz-c-clas_800x0w

Uvnitř vozu se nachází několik prvků, které jsou typické pro vozy AMG. Jedním z nich je multifunkční sportovní volant, přístrojová deska, sportovní pedály z hliníku s gumovými knoflíky a spousty dalšího.

Stejně jako různé znaky v exteriéru i v interiéru se najde pár zvláštností, kterými oplývá i Edition 1. První změny najdeme ve středové konzole, pro kterou se Mercedes rozhodl obléknout do nové kůže Nappa. Celé to celkově k sobě hezky ladí a vzniká tak nádherný kontrast mezi různými odstíny a prvky v interiéru.

mercedes-benz-c-clas-2_800x0w

Vůz se nabízí ve dvou základních modelech, které nabízí různý výkon a motor. Základní model je C300 4MATIC, který je vybaven 2,0 litrovým motorem, který využívá turbodmychadlo s přímým vstřikováním, který v sobě krotí 235 koní a 273 liber-stop točivého momentu. Druhý model pak nabízí verzi C400MATIC s 3,0 litrovým motorem V-6, který zvládne na 329 koní a 354 liber-stop točivého momentu.  Obě dvě verze nabízí solidní výkon a uspokojí nejednoho motoristického nadšence.

Mercedes se zatím nepochlubil s cenou, kterou bude požadovat za tento model, ale první informace, které prosáknou na veřejnost, jsou nachystány na 7. dubna letošního roku.  Uvidíme na kolik si Mercedes cení tento speciální model.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O

Shlédněte také

Vision Urbanetic: Budoucnost podle Mercedesu

Mercedes-Benz Vans si pro 67. Ročník mezinárodního veletrhu užitkových vozů v Hannoveru připravil futuristicky pojatou studii …

Napsat komentář