2015 Audi TT zaoblená kráska nastupuje

Poslední druhá generace Audi TT se pomalu, ale jistě chystá do automobilového nebe. Přestože nová verze vypadá podobně jako ta předchozí verze, má v sobě pár prvků, které ji dodávají, více sportovnější a modernější vzhled. Dalo by se říct, že je to ideální auto pro muže Hollywoodu.

Stejně jako ostatní automobilky i Audi přichází s pár vylepšeními, které se plně projeví na nové verzi Audi TT 2015. Balíček S-line se dodává s 5 ramenným dynamickým designem, unikátní barvy v exteriéru a pevný zadní spoiler. Uvnitř vozu pak najdeme kožené sedadla se žlutým lemováním a kontrastním prošíváním.

audi-tt-front

Výkon v nové verzi však zůstává stejný. Model TT a TTS získává 2,0 litrový přeplňovaný čtyř řadový motor s převodovkou DSG. TTS nabízí však o něco lepší výkon a sportovnější nastavení podvozku. TTS pod kapotou ukrývá 265 koní a 258 liber-stop točivého momentu, který dokáže vystřelit TTS coupé z nuly na sto za 4,9 sekundy.

Exteriér sází na starou dobrou klasiku od Audi. Zaoblený tvar a klasický Audi mřížka vás vrátí v čase. Denní Led svícení společně s xenonovými světlomety umocňují moderní vzhled Audi TT 2015. Nádherným prvkem je pak adaptivní zadní spoiler, který pomáhá TT vypadat dobře i proti výraznější konkurenci.

audi-tt-int

Interiér si pak získá každého, kdo touží po skvělém designovém a technickém provedení. Široký volant společně s řadící pákou dominují celému prostoru. Oko velkého bratra na vás pak zítrá z otvorů HVAC pod kterými se třpití LCD informační displej o velikosti 6,5 palce.

Celé provedení Audi TT 2015 se velmi povedlo a hodí se do sbírky pro všechny milovníky této krasavice. Společně s moderní technologií a kvalitním designem nemůže zklamat nikoho, kdo miluje vozy Audi. Ceny pak začínají na 780 000 korun pro standardní verzi za TT coupe. Slušná cena za slušný výkon a prvotřídní kvalitu. Pokud si chcete investici promyslet, může vám k tomu pomoci online poradna.

O

Shlédněte také

Audi bude pohánět i vodík

Koncern Volkswagen a jeho vozy se v současné době soustředí především na vývoj elektromobilů. Ovšem Audi …

Napsat komentář