Domů / Inzerce / Plastové obálky pro e-shopy zviditelní vaši firmu

Plastové obálky pro e-shopy zviditelní vaši firmu

Obal, ve kterém zákazníkovi přijde zboží z vašeho e-shopu, je schopný vytvořit skvělý první dojem z vaší firmy. Je proto důležité, aby vypadal co nejlépe. Mnohem lepší než nevzhledná papírová krabice jsou v tomto případě plastové obálky pro e-shopy, které lze opatřit kvalitním oboustranným potiskem, jenž představí vaši firmu v těch nejkrásnějších barvách. Plastová obálka tak neplní pouze funkci obalového materiálu, ale zároveň i poutavého reklamního předmětu, který dokáže s minimálními náklady zvýšit povědomí o vaší značce.

Kde sehnat plastové obálky s potiskem levně?

Pro každého majitele e-shopu je důležité ušetřit co nejvíce na nutných nákladech. Pokud se rozhodnete objednat si plastové obálky u reklamní agentury Bluearrow.cz, zabijete dvě mouchy jednou ranou. Kromě skvělé ceny získáte totiž i možnost celoplošného oboustranného potisku kvalitním barevným flexotiskem. V nabídce naleznete různé tvary a velikosti obálek, a dokonce i obálky s uchem pro snadné přenášení. Oboustranný flexotisk umožňuje vytvořit na obálce prakticky jakýkoliv design. Získáte tak reklamu prakticky zadarmo.

Ukažte zákazníkům, že pamatujete na ekologii

Jedním z největších ekologických problémů současnosti je množství plastových odpadů, které znečišťují přírodu. Každý kousek plastu, který se podaří recyklovat, může pomoci chránit planetu. Tomu napomáhají také ekologické LDPE obálky vyrobené z recyklovaného polyetylenu, který tak může být používán znovu a znovu.

Ekologické LDPE obálky jsou nepromokavé a pevné

Pokud zasíláte zboží, které by mohla poškodit vlhkost, jsou plastové obálky pro e shopy ideální volbou. Jejich materiál je totiž nejen velmi pevný a odolný vůči roztržení, ale navíc i nepromokavý, takže zboží uvnitř bez problémů uchrání před poškozením.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O Angelo

Shlédněte také

Jak zjistit hodnotu vozidla, která je jedním z parametrů pro uzavření pojistky?

Víte, kolik právě teď stojí vaše auto? Je všeobecně známo, že reálná cena vozu se …