Domů / Inzerce / Ruční mytí aut

Ruční mytí aut

Chladné počasí už je pryč a můžeme se pomalu těšit na letní teploty. I náš automobil potřebuje trochu více péče, kterou jsme přes zimu lehce zanedbávali. Ono neustále umývat auto od soli, navíc když mrzne, není žádný med. Právě teď je ten správný čas na umytí vašeho automobilu.

Profesionální ruční mytí automobilu

Svůj automobil můžete umýt sami, nebo jej svěřit do rukou odborníků. Oproti mytí svépomocí disponují profesionálními stroji, které váš automobil skutečně vyčistí. Kromě zevnějšku si můžete nechat vyčistit také interiér, a to mokrou nebo suchou cestouA je jedno, zda máte sedačky z kůže nebo textilu.

Nelamte si hlavu, jaký přípravek koupit. Odborníci na váš automobil dají vždy jen to nejlepší, aby prodloužili životnost interiéru i exteriéru. K tomu se váže také renovace lakusvětlometů i plastů, které se po čase značně opotřebují. Kvalitním prostředkem vrátíte vašemu autu lesk jako ze salonu.

Vydrží dlouhodobě, ušetří peníze

Jedině správnými postupy dokážete svůj vůz chránit před vnějšími živly. Mytí automobilu má svá specifika stejně jako kterýkoliv jiný obor. Vhodnou aplikací prodloužíte leskoddálíte vznik rzi a celkově udržíte stav vašeho vozidla ve skvělé kondici.

Počáteční investice do profesionálního mytí se vám vrátí, jelikož je váš automobil správně zvolenou kosmetikou chráněn mnohonásobně déle, než je tomu u klasických prostředků, které navíc musíte pro dosažení stejného efektu aplikovat častěji, než je nutné. Celý proces se tím prodraží a stojí vás to také drahocenný čas.

Ruční mytí aut v Brně

Pokud hledáte ruční mytí vozidel v Brně, pak zajeďte k nám do CGE HOME CZ s.r.o. O vaše auto se postaráme, umyjeme jej zevnitř i zvenku a vy budete moci vyrazit do ulic opět s nablýskaným čtyřkolovým miláčkem. V naší nabídce najdete ruční mytí suchou i mokrou cestou a mnoho dalších služeb, které najdete pouze u nás.

Nyní máte navíc možnost získat slevu 10 % na všechny námi poskytované služby. Podívejte se na SlevovyKupon.cz. Více informací o akci se dozvíte na našem webu Udrzauto.cz.

O Angelo

Shlédněte také

Úloha záclon a bytového textilu v interiéru není pouze estetická. Plní také praktické funkce

Při zařizování svého obydlí si každý dává důraz na to, co se mu líbí. Někdo …