Domů / Ostatní značky / Proč si vzít na cestu do zahraničí auto z autopůjčovny

Proč si vzít na cestu do zahraničí auto z autopůjčovny

Chystáte se na dovolenou, na eurovíkend nebo jen na pracovní cestu do zahraničí a nevíte jak se dopravit do cílového místa? V tom případě se vám nabízí možnost zapůjčení vozu, dobrým pomocníkem se vám může stát třeba MAD Autopůjčovna z Prahy. Tato možnost v sobě skýtá více výhod, než se na první pohled může zdát.

Pokud se rozhodnete pro cestu dálkovým autobusem, můžete počítat s málo příjemnou cestou, kterou navíc musíte trávit s lidmi, kteří nemusí být vždy ohleduplní vůči svému okolí. Kromě zdlouhavé cesty, se musíte dopravit s těžkými zavazadly na nádraží a tam hledat nástupiště autobusu. Něco podobného vás čeká i v případě, že se chystáte vycestovat letecky. Opět je zde nutná potřeba dostavit se na letiště a čekat na zdlouhavé odbavení, které může mnohdy trvat hodiny. Nehledě na časté zpoždění letů a tak se z vysněné dovolené či eurovíkendu stává horor. V obou případech vás ještě před samotným odjezdem čeká zdlouhavé vybírání správné jízdenky, která má optimální cenu a čas v který chcete vyrazit. Již před samotným začátkem jste plní stresu a z volného, pohodového víkendu se stává najednou horor.passat_vii

Pokud se však rozhodnete zapůjčit si vůz na cestu do zahraničí, můžete se všem těmto zbytečným problémům vyhnout a ještě ušetřit. Ceny jízdenek či letenek, se často pohybují v cenové hladině jako samotná dovolená pro jednu osobu.MAD autopůjčovna Praha nabízí základní balíček již na pár stokorunách za den (viz. zde), a čím déle si auto zapůjčíte, tím více ušetříte. Navíc si můžete vybrat automobil, který splňuje všechny vaše požadavky, od ekonomického vozu až po luxusní vozy světových značek. Při zapůjčení vozu vám pak odpadá starost s trmácením se na letiště či nádraží. Zavazadla si naložíte do zapůjčeného vozu, který vám autopůjčovna přistaví zdarma až před dům.

Během dovolené či pracovního pobytu, budete se zapůjčeným vozem páni svého času a nemusíte se tak ohlížet na odjezdy autobusových linek či vynechat návštěvu některé památky, kvůli tomu, že byste nestihli návrat domů. Nikdy vám tak neutečou zážitky, které byste si normálně museli odpustit. Zapůjčení vozu je tak investicí, která se vám vrátí již během dovolené a častokrát tak získáte jedinečné vzpomínky na celý život.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O

Shlédněte také

Rok 2022 je tu a s ním i výsledky čtenářské ankety Auto roku, kterou již 8 let pořádá online magazín MOTORVIZE

Rok 2023 je tu a s ním i výsledky čtenářské ankety Auto roku 2022, kterou …

Napsat komentář