Domů / Ostatní značky / Prodej a servis vozů Cadillac

Prodej a servis vozů Cadillac

Milovníci amerických vozů vždy zajásají, když mají možnost výběru těch nejlepších modelů i na evropském kontinentu. Vozy Cadillac jsou exkluzivním zbožím, u kterého se cení mnoho vymožeností. Každý vůz této značky disponuje nevšedními vlastnostmi a kvalitou, která je podložená více než stoletou historií výroby těchto vozů. Cadillac je zaměřen na ty nejlepší vlastnosti, jaké lze u vozů o čekávat a tak je lze vystavit městské džungli, pouštnímu klimatu i náročnému terénu a vždy vozy překvapí svojí houževnatostí, výkonem a zároveň nadstandardním komfortem.

Na vozy Cadillac se v České republice specializuje společnost A. Charouz Motors s.r.o., která je jediným oficiálním dodavatelem a také servisem. Každý uživatel vozu se může spolehnout na profesionální služby, které zajistí požadovanou péči o vůz. Cadillac servis zajišťuje nejen servisní úkony a základní prohlídky, ale i speciální a nestandardní řešení. Pokud i vy disponujete vozem Cadillac, tak si zde můžete obstarat dodání originálních dílů, zajistit opravu havarovaného vozu, výměnu kapalin a celou řadu dalších služeb.

2

Všechny vozy Cadillac jsou luxusní, jedním z nich je i model Escalade. Detail vozu naleznete zde. Jedná se o velké SUV, které je velmi masivního, ale zároveň elegantního vzhledu. Svým vzezřením vzbuzuje tento model respekt na každé silnici. Pod kapotou se ukrývá 409 koní, které jsou zajištěny motorem Gen IV 6.2 L Vortec V8 VVT. Jedná se o zcela jiné SUV, než na které může být uživatel zvyklý z českých a všeobecně evropských distributorů. Jízda je zcela jiná, pohodlná v každém terénu a to díky možnosti nastavení programu pro různé typy jízdy. Ve voze si může dopřát pohodlí až 8 osob a vůz dokáže bez problémů utáhnout vlek těžší než 3,5 tuny. Escalade má všechny moderní funkce, od stavitelných pedálů, parkovacího asistenta, ABS, informačního asistenta až po trakční kontrolu a mnoho dalšího.

3

A. Charouz Motors může tento skvělý vůz zajistit a nejen tento model, ale také ATS, CTS, SRX a Escalade i v provedení Hybrid. Model CTS je k dispozici v povedeních SEDAN, COUPE a SPORT WAGON. V těch samých provedeních je i CTS-V. Ať už jsou přání motoristů jakákoliv, A. Charouz Motors jim zajistí nejlepší modely vozů Cadillac a kompletní servis podle jejich požadavků.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O Angelo

Shlédněte také

Rok 2022 je tu a s ním i výsledky čtenářské ankety Auto roku, kterou již 8 let pořádá online magazín MOTORVIZE

Rok 2023 je tu a s ním i výsledky čtenářské ankety Auto roku 2022, kterou …

Napsat komentář