Domů / Ostatní značky / ROLLS ROYCE: Král mezi luxusními vozy

ROLLS ROYCE: Král mezi luxusními vozy

Na světě jsou auta, ve kterých se chcete projet a také jsou na světě auta, která chcete vlastnit. Jestli je to pro jejich design, výkon, okázalost či exkluzivitu nechám na vás. Jedno je ale jisté. Všem těmto vozům vládne jeden automobil, který v sobě má vše co k luxusním autům patří. Výrobce, jenž se zařadil již od svého počátku výroby mezi segment vozů pro ty nejbohatší a nejúspěšnější lidi na světě.

Rolls RoyceChytří vědí a pro ty méně bystré bych vám rád dnes představil krále automobilů ROLLS ROYCE. Již první dojem ve vás vyvolá pocity, které těžko zažijete u jiných vozů. Vzhled často nepřipomíná klasické auto, ale spíš hrad na kolech. Svou karoserií dává jasně najevo kdo je tu králem silnic a hají tak jméno výrobce a majitele vozu.
Výroba samotného vozu je kultovním obřadem. Při sestavování a výrobě se nešetří na ničem. Vše je perfektně sladěno, sedí na milimetr přesně a o kvalitu materiálu není nouze.

Zlato a luxusní dřeviny ze všech koutků světa doslova přetékají interiérem. Nemluvě o tom, že kůže v automobilu pochází ze speciálního chovu krav určený jen pro tyto vozy. Samotný rám vozu je vyroben ze speciálního hliníku a je dvakrát tak pevnější než který používají vozy Formule 1.

 

Roll Royce PhantomSamotným úžasným faktem je ten že lak použitý na nastříkání vozu váží úžasných 48 kg! ROLLS ROYCE jde z extrému do extrému a vše je zde podřízeno luxusu, kvalitě a jedinečnosti. Kromě standardního vybavení vozu lze automobil upravit speciálně na objednávku tak aby vyhovoval potřebám zákazníka. Chystáte se do války zmítané země? Není problém, vyrobíme vám neprůstřelný vůz. Jste vášnivý milovník astronomie? Pak tedy v interiéru vytvoříme speciální iluzi noční oblohy.
Klasickými zákazníky firmy ROLLS ROYCE je milionář nebo spíše miliardář. Dále tu máme šlechtické rody, které by neměli tak modrou krev bez tohoto vozu. S vlastnictvím vozu jsou ale spojená i jistá omezení a pravidla. Vůz musí vždy skvěle reprezentovat. Nesmí být špinavý, řidič musí být vždy slušně oblečen a vystupovat tak jak se k majiteli tohoto vozu sluší a patří. Koneckonců tento král automobilů si to zaslouží.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O

Shlédněte také

Rok 2022 je tu a s ním i výsledky čtenářské ankety Auto roku, kterou již 8 let pořádá online magazín MOTORVIZE

Rok 2023 je tu a s ním i výsledky čtenářské ankety Auto roku 2022, kterou …

Napsat komentář