Domů / Inzerce / Ve Fortrucks k dostání i přívěsné vozíky Agados

Ve Fortrucks k dostání i přívěsné vozíky Agados

Firma prosperující v prodeji náhradních dílů pro nákladní automobily spolupracuje se spousty dodavateli, čímž je zajištěna spokojenost širokého portfolia zákazníků. Jedním z dodavatelů je Agados spol s.r.o., která patří mezi přední evropské výrobce přívěsných vozíků kategorie O1 a O2.

Agados přívěsy různých rozměrů

Tato známá evropská značka dodává přívěsy a přívěsné vozíky do Fortrucks již delší dobu a je o ní známo, že klade důraz na kvalitu a spokojenost svých zákazníků. Vozíky vyrábí z různých materiálů a v několika rozměrech. K dostaní jsou ve Fortrucks i náhradní díly k přívěsným vozíkům. Stačí tedy jediné, přijet na Vídeňskou ulici v Brně.

Proč právě vozíky Agados?

Protože jsou oblíbené nejen z hlediska konstrukčního zpracování, ale i životností se jim malokterý jiný přívěsný vozík vyrovná. Preciznost, cit pro detail a všelijaké použití je to, co dělá  Agados vozíky špičkou. Přívěsný vozík poslouží jak běžnému uživateli k převozu lehkých materiálů, tak se osvědčil i u malých a velkých stavbařských firem.

Servis Scania

Švédská značka, vyrábějící kvalitní nákladní automobily, stále zdokonaluje vozový park. Právě pro svůj rozvoj a vývoj je Scania velmi oblíbená. Máme pro vás dobrou zprávu v případě, kdy hledáte Scania servis. Brno je tím místem, kam můžete s klidnou duší svěřit svůj vůz do rukou odborníků. Těmi odborníky není nikdy jiný než Fortrucks. Služby jako seřizování a opravy motorů, celková diagnostika nákladních automobilů nebo servisní prohlídky, jsou u nich samozřejmostí. Nevíte si se Scanií rady? Je potřeba zjistit aktuální závadu. Navštivte webové stránky Fortrucks.cz a objednejte si prohlídku nebo si do navigace rovnou zadejte Vídeňskou ulici v Brně.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O Angelo

Shlédněte také

Chystáte se strávit letní dovolenou v Česku? Pak si nezapomeňte koupit dálničku!

Dlouho očekávaná letní dovolená se kvapem blíží. Spousta z vás ji chce strávit v krásném …