Domů / Novinky / Bude vypadat elektrický crossover inspirovaný Mustangem nějak takto?

Bude vypadat elektrický crossover inspirovaný Mustangem nějak takto?

Na internetu se objevilo již několik vizí toho, jak bude vypadat chystaný elektromobil čerpající z Mustangu. Ta poslední je však skutečně povedená.

Trochu vyšší Mustang

Koncept by se měl odhalit až v listopadu, a  proto nám prozatím musí stačit jen oficiální upoutávky a také vize nezávislých grafiků. Jednu z nejreálnějších představ o tom, jak bude elektrické SUV vypadat, přináší designér Luca Serafini.

Jeho vize se drží hodně při zemi a ve velmi realistických rozměrech. Jedná se o zvětšený hatchback s vrstvou plastu navíc, který je doprovázen detaily z Mustangu. Především maska vozu dává vědět, v jakém voze tento vůz hledá svou inspiraci.

„Koncept využívá prvky Mustangu Bullit, ale inspiraci najdeme třeba i v Cayennu Coupé. Snažil jsem se vyobrazit myšlenku, že SUV mohou vypadat různě. Klidně mohou mít blíže ke zvýšenému hatchbacku, než se vyznačovat nafouklou karoserií s malými kolečky,“ vysvětluje Serafini, proč se elektrický crossover rozhodl vyobrazit právě takto.

Informací o novince prozatím není moc. Vozidlo by mělo přijít v roce 2020 a mohl by se jmenovat Mach E s tím, že nabídne dojezd až 480 kilometrů. Všeobecně se očekává, že inspirace Mustangem se nebude týkat jen vzhledu, ale také do sportovního charakteru. V USA by se měla novinka postavit proti konkurenčnímu Modelu Y.

O SV

Shlédněte také

Úloha záclon a bytového textilu v interiéru není pouze estetická. Plní také praktické funkce

Při zařizování svého obydlí si každý dává důraz na to, co se mu líbí. Někdo …