Domů / Novinky / Jak vybrat sídlo společnosti s ohledem na efektivitu vašeho podnikání? Vyzkoušejte některého z provozovatelů virtuálních kanceláří!

Jak vybrat sídlo společnosti s ohledem na efektivitu vašeho podnikání? Vyzkoušejte některého z provozovatelů virtuálních kanceláří!

Jak vybrat sídlo společnosti, chcete-li docílit co nejhospodárnějšího provozu vaší firmy? Existuje jistě celá řada způsobů, kterými se dá větších či menších úspor dosáhnout. Registrací v některém z daňových rájů počínaje a podnikáním z vlastního domova konče. Jednou z nejefektivnějších cest se však podle zkušeností mnoha podnikatelů jeví využití služeb tzv. virtuální kanceláře. Že je tato informace pro vás nová? Nevadí, zmíníme se o ní dnes podrobněji.

Jak vybrat sídlo společnosti a zároveň zajistit vašemu byznysu solidní zázemí?

Jestliže k vašemu podnikání skutečné kancelářské prostory nepotřebujete buď vůbec, anebo je využijete jen příležitostně, může být pro vás ideálním řešením využití služeb některého z poskytovatelů tzv. virtuálních sídel. Získáte tak pro vaši firmu nejenom nezbytné identifikační číslo, ale v případě, že si dobře zvolíte, rovněž hodnotnou adresu v některé z prestižních čtvrtí a navíc i balík doprovodných kancelářských služeb.

„Dobrá adresa“ má stále svoji cenu

Víte, že prestižní adresa může mít pro váš byznys neocenitelnou hodnotu? Sídlo v nějaké z reprezentativních lokalit Prahy, Brna či jiného velkého města vám hned od počátku pomůže s budováním vaší image coby úspěšného a solidního podnikatele.

Společnost sídlící na „dobré adrese“ totiž většina lidí zpravidla vnímá jako úspěšnou a významnou.

Právě tato skutečnost vám obvykle značně usnadní navazování obchodní spolupráce a zároveň dokáže přivést i řadu nových klientů. Populárních lokalit, které právě z takového důvodů vábí značné množství našich firem, existuje v zemi celá řada.

POPULÁRNÍ TUZEMSKÉ ADRESY

ADRESA POČET FIREMNĆH SÍDEL (2017)
PRAHA, Rybná 716/24 3746
PRAHA, Kaprova 42/14 2732
PLZEŇ, Tylova 177/6 194
PLZEŃ, Na Roudné 443/18 120
H. KRÁLOVÉ, Akademika Heyrovského 1178/6 230
H. KRÁLOVÉ, V Lipkách 894/6 89
BRNO, Lidická 700/19 1209
BRNO, Příkop 843/4 952
OSTRAVA, V Zátiší 810/1 524
OSTRAVA, Švabinského 1700/4 321
OLOMOUC, Holická 1173/49a 119
OLOMOUC, Přerovská 312/18 68

Vyžadujte vždy co nejvíce služeb!

Přínos prestižní adresy je sice obvykle více než zřejmý, ovšem bez obsáhlého balíčku kvalitních doprovodných služeb nebude váš byznys v rámci virtuální kanceláře nikdy plnohodnotně fungovat. Při výběru poskytovatele vašeho virtuálního sídla jich proto vždy požadujte co největší množství a v co nejvyšší možné kvalitě. Pokud jde o cenu, nejčastěji se pohybuje v řádu stokorun za kalendářní měsíc. Můžete jistě narazit i na tzv. nízkonákladové poskytovatele, kteří vám sídlo firmy nabídnou třeba už za 99 korun, ale za takovou částku se vám dostane jen toho nejnutnějšího a na kvalitě vašeho podnikání to bude dříve či později určitě znát.

5 věcí, bez nichž se nejspíš neobejdete

Chcete-li, aby vaše podnikání fungovalo hladce, bez zbytečných komplikací, trvejte hned od začátku alespoň na pěti níže vyjmenovaných nezbytnostech. Každodenních starostí spojených z byznysem a to včetně čím dál častějších kontrol úředníků, máte jistě i tak dost. Tak proč si přidělávat další? Virtuální kancelář vám má podnikání usnadnit a ne ztížit, takže trvejte na tom, aby vám váš poskytovatel zajistil následující:

1) Telefonické a faxové spojení.

2) Poštovní služby.

3) Recepci s vyškoleným personálem.

4) Zasedací místnost k příležitostnému využití.

5) Administrativní práce spojené s běžným chodem firmy.

Vybírejte pečlivě a žádoucí efekt se dostaví brzy

Jestliže si na výběru provozovatele vašeho virtuálního sídla dáte opravdu záležet, může být tento způsob podnikání pro vás jednoznačným přínosem. Rozhodně si ještě před podpisem smlouvy opatřete i pár referencí, to jistě neuškodí.

Seriózní provozovatel, vhodně zvolená adresa a solidní doplňkové služby, to je vše, co budete k vašemu podnikání potřebovat. Pochopitelně krom vašich dovedností a také nezbytné porce štěstí. Stačí si jen trochu věřit, co říkáte?

O Angelo

Shlédněte také

Úloha záclon a bytového textilu v interiéru není pouze estetická. Plní také praktické funkce

Při zařizování svého obydlí si každý dává důraz na to, co se mu líbí. Někdo …