Domů / Inzerce / Europcar – specialista na půjčování aut

Europcar – specialista na půjčování aut

Máte porouchaný automobil, případně jej vůbec nevlastníte, avšak potřebujete mít alespoň na pár dní osobní vůz k dispozici? Pak pravděpodobně využijete služeb některé z tuzemských půjčoven. Spolehlivé služby v této oblasti nabízí renomovaná společnost Europcar.

Europcar má pobočky takřka po celém světě. V Česku jde o Karlovy Vary, Ústí nad Labem, Brno, Ostravu, Pardubice a Prahu. Konkrétně autopůjčovna Praha sídlí v blízkosti ruzyňského letiště, což je ideální pro turisty, kteří přilétají do hlavního města.

Moderní auta se stářím méně než půl roku

Proč zvolit právě služby společnosti Europcar? Autopůjčovna má ve své nabídce celou řadu osobních automobilů všech významných světových automobilek, přičemž jejich stáří nepřesahuje 6 měsíců. Díky tomu se můžete spolehnout na vysokou kvalitu vozidel, s nimiž se bez problémů dostanete kamkoliv v rámci České republiky a Evropy.

Vozidla jsou k mání ve všech třídách – od malých městských aut až po luxusní SUV s nadstandardní výbavou. Ne náhodou je Europcar pravidelně oceňovanou společností, jež obhajuje první místo v soutěži Autopůjčovna roku.

Zarezervujte si vůz přes internet

Velkou výhodou je možnost online rezervace. V ní si vyberete konkrétní vůz, datum převzetí a navrácení. Sami si pak můžete zvolit, na jaké pobočce si automobil vyzvednete. Ke každému vozidlu je možné dokoupit i různé bonusové prvky a služby, a to včetně připojištění či třeba GPS navigace.

Jaké doklady si musíte připravit?

Podmínkou pro zapůjčení vozidla je držení platného občanského průkazu, případně dalšího dokladu totožnosti. Samozřejmostí je rovněž to, že musíte mít řidičské oprávnění na příslušnou skupinu vozidel. Platbu lze provést v hotovosti na některé z poboček, další možnost je prostřednictvím kreditní karty. Žádné jiné podmínky se nekladou.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O Angelo

Shlédněte také

Jak zjistit hodnotu vozidla, která je jedním z parametrů pro uzavření pojistky?

Víte, kolik právě teď stojí vaše auto? Je všeobecně známo, že reálná cena vozu se …